niedziela, 4 czerwca 2017

Kto ma ochotę na blogową zabawę?

Witajcie!

Dziś przychodzę do Was z nieśmiałym pytaniem. Wpadł mi do głowy pomysł na pewną zabawę blogową i jestem ciekawa czy w ogóle znalazłby się ktoś chętny. Nie ukrywam, że mam niemałą tremę pisząc tego posta, bo nie wiem czy przypadkiem się nie ośmieszę... ale co tam.

A o co miałoby chodzić? Nie chcę w tej chwili zdradzać wszystkich szczegółów bo sama muszę to jeszcze dokładnie przemyśleć, ale w wielkim skrócie: Zabawa potrwałaby dokładnie miesiąc (chciałabym ją zorganizować w lipcu lub sierpniu). Waszym zadaniem byłoby opublikowanie każdego dnia postu na zadany przeze mnie temat. Tematy będą bardzo proste- związane z haftem lub otaczającymi nas rzeczami (oczywiście absolutnie nie będę pytała Was o Wasze prywatne sprawy! raczej o ulubione ciasto ;)), a Wasz post z odpowiedzią może być naprawdę krótki: dwa- trzy zdania i ewentualnie zdjęcie. Nie będę teraz podawała przykładowego tematu bo chciałabym zachować element tajemniczości i niespodzianki :) 

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że zobowiązanie się do opublikowania postu przez cały miesiąc każdego dnia to duże wyzwanie, dlatego umówimy się na możliwość pewnych małych opóźnień (ale to jest jeszcze do ustalenia oczywiście). Edit: nie musi to być osobny post! Odpowiedzi możecie udzielać przy okazji Waszych innych postów, z odnośnikiem do zabawy.

Po drugie: żeby za bardzo nie zaśmiecać Wam blogów, po skończonej zabawie będziecie mogły (jeśli będziecie chciały) usunąć posty z Waszymi odpowiedziami, ale miło mi będzie, jeśli zrobicie choć jeden podsumowujący post, coby jakiś ślad po zabawie został ;)

Na koniec zabawy dla uczestniczek które wywiążą się z zadania będzie przewidziane losowanie nagrody. 

W zabawie chodzi mi przede wszystkim o to, abyśmy jeszcze lepiej się poznały, dowiedziały o sobie różnych ciekawostek i przede wszystkim świetnie bawiły :)

UWAGA!!!
Wasze komentarze pod tym postem absolutnie nie będą traktowane jako zgłoszenie do zabawy i w żaden sposób nie będą wiążące. Chodzi mi jedynie o poznanie Waszych opinii i odpowiedź na pytanie czy zorganizowanie takiej zabawy w ogóle ma sens i czy znajdzie się ktoś chętny. 

To jak? ;)

2 komentarze:

  1. Ciekawie pomysł, tylko takie publikowanie postów a potem je usuwanie trochę bezsensu. Jakby robić te zdjęcia codziennie, ale na przykład połączyć kilka dni w jednym poście:). Tyle na teraz przychodzi mi do głowy bo nie wiem co jeszcze wymyśliłaś:). Przy okazji zapraszam do siebie do wymianki:).

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy pomysł, ale myślę, że codzienny post to może być jednak za często. Poza tym te wakacyjne miesiące łączą się z częstymi wyjazdami u części osób, więc to może być dodatkowa trudnośc.
    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń