niedziela, 19 marca 2017

Mój próbnik mulin

Za oknem szaro, zimno i wietrznie, a basen zaliczyliśmy wczoraj. W związku z tym relaksujemy się w domu. Przedpołudnie spędziłam na porządkowaniu moich mulin, które ostatnio bardzo zaniedbałam i zrobił się w nich ogromny bałagan. Na szczęście udało mi się z nimi uporać i teraz uporządkowane czekają na swoją kolej :)
 
Jakiś czas temu postanowiłam zrobić sobie próbnik mulin. Widziałam coś podobnego u mojej znajomej i stwierdziłam, że będzie to nieoceniona pomoc przy dobieraniu kolorów do moich haftów. Nie pomyliłam się! Próbnik sprawdza się świetnie, a dzisiaj dodałam do niego kilka kolorów. W tej chwili prezentuje się tak:
 
 
 
 
 
 
Brakuje jeszcze sporo kolorów ale i tak jestem zadowolona :)
Na innych blogach widziałam inne pięknie haftowane próbniki, ale dla mnie właśnie w takim wydaniu spełnia swoje zadanie ;)
 
Poza tym przybywa krzyżyków w moim hafcie wielkanocnym. Na tą chwilę wygląda on tak:
 
 
 
Rewelacyjnie haftuje się ten wzór, ale nie mogę się doczekać efektu końcowego :)
 
Spokojnego tygodnia wszystkim!

8 komentarzy:

 1. Ciekawy pomysł, podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie piękny haft! Zapraszam do mnie na Candy:
  http://grandmothermartha.blogspot.com/2017/03/zapraszam-na-wiosenne-candy.html
  Pozdrawiam ciepło !

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się Twoja wersja próbnika a haft zapowiada się ciekawie. Napisz do mnie mail na aniq.klim@gmail.com w sprawie zabawy w podaj dalej. pozdrawiam Ania z nitkowych zapisków

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy pomysł z formą próbnika, takiej jeszcze nie widziałam! Sama od dawna mam plan wykonać dla siebie próbnik kolorów, by ułatwić sobie pracę z dobieraniem kolorystyki do wzorów, szczególnie gdy zmieniam paletę ze wzoru rozpisaną z DMC na Ariadnę. Stopniowo więc kompletuję sobie mulinki w miarę dokupywania nowych odcieni do haftów, nad którymi właśnie pracuję (i mam już 60% całej palety) :)
  Spodobał mi się Twój pomysł i chyba jest lepszy od wyszywanych kratek danym kolorem, a na pewno szybszy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Próbnik bardzo mi się podoba, wpadłeś na super pomysł może kiedyś taki lub podobny wykonam. Na pewno ułatwia pracę. Super

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny jest Twój pomysł na probnik:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, niesamowity próbnik mulin! Podziwiam:):):)

  OdpowiedzUsuń
 8. You made great progress.This is really pretty and good idea on site !

  ดูหนัง

  OdpowiedzUsuń